Assortiment
Bodegas Monteviejo - Petite Fleur 2007
€ 17.50
per fles, incl. BTW
Land
Argentinië
Wijngebied
Mendoza
Wijnhuis
Bodegas Monteviejo
Wijnen van dit huis in ons assortiment
Kleur
Rood
Catherine Péré-Vergé & Michel Rolland
Catherine Péré-Vergé is een ondernemende dame. Ze heeft haar geld verdiend in de glasindustrie en investeert al enige tijd in wijndomeinen, die ze tot grote hoogte opstuwt. Zo bezit ze drie wijnhuizen in Pomerol, waaronder het beroemde chateau La Violette en Chateau Le Gay, extreem hoog gewaardeerd door onder andere Robert Parker, kostbaar en zeer beperkt beschikbaar.
Daarnaast heeft ze Bodegas Monteviejo in Argentinië in eigendom en ten slotte bezit ze een huis in Lalande de Pomerol. De wijnmaker is, ook in Argentinië, de fameuze Michel Rolland. De wijnen zijn zeer hoog gewaardeerd.
Smaak
De 50 % Malbec druiven die 12 maanden op voor 1/3 nieuw eiken hebben gerijpt zorgen voor de basis van deze cuvée. De Merlot geeft hem wat ronde elegantie. De Syrah zorgt voor de nodige mineraliteit en de Cabernet Sauvignon geeft de wijn de nodige zachte tannine!
Druivensoort
50 % Malbec, 10 % Syrah, 10 % Merlot, 30 % Cabernet Sauvignon
Inhoud
75 cl
Passende gerechten bij deze wijn
Biefstuk op de normale manierDe meest pure manier om dit mooie stukje vlees te bakken.
Lamshaasjes (Oosterse)
voor 4 personen
Ossobuco
Van oorsprong Milanees gerecht. Lekker te serveren samen met risotto
Stoofpot (lams- Provençaals)
Heerlijk voor in de zomer in de tuin (of in de winter)

