Assortiment
Weingut Pfaffl - St. Laurent 2007
€ 23.00
per fles, incl. BTW
Land
Oostenrijk
Wijnhuis
R & A Pfaffl
Wijnen van dit huis in ons assortiment
Kleur
Rood
Gebied
De familie Pfaffl (Roman en Adelheid) is in 1983 begonnen om, naast de bezigheden in de familietaverne of Heuriger, wat wijn te maken. Inmiddels wordt de Heuriger verpacht omdat de wijnkelder alle tijd opslokt, en staan drie kinderen te dringen om mee te komen werken. Zonder haast te maken werd in totaal 40 hectare wijngaard bijeen gesprokkeld. Roman Pfaffl beschikt nu over een groot aantal wijngaarden op absolute toplocaties, zoals bijvoorbeeld de Hundsleiten, Terrassensonnleiten en Goldjoch.
Smaak
Pfaffl laat niets aan het toeval over: in de wijngaard worden geen chemicaliën gebruikt, er wordt geoogst in kleine kistjes, en in de kelder wordt nooit gepompt - de wijn wordt verplaatst door zwaartekracht. Daarmee heeft hij ondertussen een reputatie opgebouwd die hem de bijnaam 'Mister Veltliner' opleverde. Zelf blijft hij daar bescheiden onder; 'De natuur levert het meeste
werk.' Als er iemand in het district Weinviertel een voortrekkersrol heeft gespeeld waar het kwaliteit betreft, dan is het meneer Pfaffl.
Druivensoort
St. Laurent

